Повідомлення про оприлюднення проекту рішення

 Плисківськоїсільської ради  «Про встановлення   ставок місцевих податків

та пільг із сплати податків  на 2020рік ».

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Плисківськоїсільської ради «Про встановлення   ставок місцевих податків та пільг із сплати податків  на 2020рік »     на інформаційному стенді сільської ради та в мережі Internet на офіційному сайті Плисківської сільської ради з аналізом його регуляторного впливу.

Мета даного проекту рішення є встановлення на території Плисківськоїсільської ради порядку сплати таких податків і зборів, як податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельний податок, акцизний податок, транспортний податок   та єдиний податок відповідно до вимог Податкового кодексу України, що забезпечить  стабільні надходження до сільського бюджету від сплати встановлених податків і зборів.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Плисківськоїсільської ради протягом місяця з дня оприлюднення (з 24травня по 24червня ) проекту рішення за поштовою адресою: вул. Центральна, 10с. Плисків Погребищенськогорайону Вінницької області та електронною адресою: 04327755@ukr.net.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

 

 

 

 

Сільський голова                     П.Д.Вітрук

 

 

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Плисківської сільської ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік"

 

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Плисківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік" та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є постійна комісія сільськоїради з питань  бюджетута соціально-економічного розвитку.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік на території Плисківської сільськоїради.

Проект рішення Плисківської сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік" та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Плисківської сільської ради.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення Плисківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік" та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться постійною комісією з питань  бюджету та соціально-економічного розвитку Плисківської сільської ради:

 

поштою на адресу:

 22252,

Вінницька область,

Погребищенський район,

с. Плисків,

вул. Центральна, 10;

 

на електронну адресу – 04327755@ukr.net

 

 

 

Сільський голова                             П.Д.Вітрук